Aktualności


 

01 Lut

W Siedlcach ruszają staże dla monterów z grupy szóstej oraz pracowników biurowych z grupy trzeciej.

31 Sty

W dniu dzisiejszym Monterzy z grupy 6 zakończyli swoje szkolenia. Życzymy samych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do celu! 🙂

Tak się szkolili…

30 Sty

Indywidualne wsparcie z zakresu poszukiwania pracy otrzyma dziś grupa 3 „Pracownika biurowego” w Siedlcach, a jutro odbędą się zajęcia grupowe 🙂

24 Sty

Grupa trzecia „Pracownika biurowego” doczekała się końca szkolenia i wręczenia zaświadczeń o jego ukończeniu… J Zaraz po nim odbył się również egzamin. Czekamy na wyniki! 🙂

17 Sty

Dzisiaj w Ostrołęce na staże rusza Pracownik biurowy grupa 5. Życzymy zdobycia zatrudnienia oraz miłej atmosfery w nowych miejscach pracy. 🙂

16 Sty

W dniu 02.01 odbyły się w Siedlcach dla grupy szóstej Warsztaty kompetencji społecznych z zakresu Autoprezentacji oraz radzenia sobie ze stresem natomiast w sali obok rozpoczęły się szkolenie zawodowe „Pracownika biurowego z kompetencjami zagospodarowania surowców wtórnych” grupy trzeciej.

13 Sty

W piątek 13-ego grupa szóstaMonter elektronicznych wyposażeń maszyn i urządzeń z uprawnieniami energetycznymi: G1, G2, i G3” rozpoczyna szkolenie zawodowe! Pomimo nie sprzyjającego dnia życzymy wielu sukcesów w nauce 🙂

12 Sty

Dzisiaj dla monterów z grupy szóstej zaplanowaliśmy warsztaty efektywnego poszukiwania pracy. Zajęcia odbywają się indywidualnie.

09 Sty

W Ostrołęce odbędą się dziś warsztaty kompetencji społecznych na temat Autoprezentacji oraz radzenia sobie ze stresem dla grupy piątej „Pracownika biurowego”

23 Gru

Dnia dzisiejszego odbyły się indywidualne zajęcia z psychologiem dla grupy szóstej „Montera” w Siedlcach.

Psycholog Gr 6

22 Gru

Po szkoleniu zawodowym grupy piątej „Pracownika biurowego” przyszedł czas na grupowe warsztaty efektywnego poszukiwania pracy, które odbędą się w dniu dzisiejszym na placu Bema w Ostrołęce.

21 Gru

Grupa piąta „Pracownika biurowego” zakończyła szkolenie zawodowe oraz otrzymała zaświadczenia o ukończeniu kursu. Przed grupą ciągle jeszcze egzamin. 🙂

W Siedlcach Poradnictwo zawodowe rozpocznie dzisiaj nowa, męska grupa szósta „Monter elektronicznych wyposażeń maszyn i urządzeń z uprawnieniami energetycznymi: G1, G2, i G3”, która liczy, aż 15 osób.

15 Gru

Grupa trzecia „Pracownika biurowego” rozpoczyna indywidualne zajęcia z psychologiem na ul. Świętojańskiej 7 w Siedlcach.

07 Gru

Indywidualne zajęcia, na których  efektywnie poszukiwać pracy nauczą się uczestnicy grupy piątej „Pracownika biurowego” odbędą się dziś na placu Bema w Ostrołęce.

05 Gru

W Ostrołęce pierwsi uczestnicy z piątej grupy „Pracownika biurowego” otrzymają indywidualne wsparcie psychologiczne.

01 Gru

Grupa pierwsza „Pracownika biurowego” dzisiaj rozpoczęła staże. Życzymy powodzenia oraz przychylnego oka pracodawców 🙂

28 Lis

Grupa piąta „Pracownika biurowego” z Ostrołęki rozpoczyna dziś szkolenie zawodowe ze szczęśliwą liczbą uczestników równą 13.

14 Lis

Na placu Bema w Ostrołęce trwają warsztaty kompetencji społecznych, gdzie grupa czwarta „Opiekuna osoby starszej” doskonali umiejętności autoprezentacji oraz radzenia sobie ze stresem.

Indywidualne zajęcia z poradnictwa zawodowego rozpoczną dziś pierwsi uczestnicy nowej już piątej grupy „Pracownika biurowego” w Ostrołęce.

W Siedlcach natomiast grupa pierwsza „Pracownika biurowego” od rana bierze udział w warsztatach efektywnego poszukiwania pracy, a niektórzy uczestnicy jeszcze dziś rozpoczną zajęcia indywidualne z pośrednikiem pracy.

10 Lis

Warsztaty efektywnego poszukiwania pracy odbyły się dziś w Ostrołęce dla grupy czwartej „Opiekuna osoby starszej”.

07 Lis

Dzisiaj w Ostrołęce grupa czwarta sprawdzi swoją wiedzę uzyskaną podczas szkolenia zawodowego „Opiekuna osoby starszej”  na egzaminie.

04 Lis

Grupa czwarta „Opiekunka osoby starszej”  wraz z końcem szkolenia, zabierze dziś ze sobą zaświadczenia o ukończeniu kursu.

24 Paź

W Ostrołęce rozpoczęły się indywidualne warsztaty z pośrednikiem pracy dla grupy czwartej „Opiekuna osoby starszej”

17 Paź

Uczestnicy z grupy czwartej „Opiekunki osoby starszej”  od dnia dzisiejszego zaczynają indywidualne zajęcia z psychologiem.

17 Paź

Grupa czwarta „Opiekunka osoby starszej” dzisiaj rozpoczyna szkolenie zawodowe! Życzymy sukcesów w nauce! 🙂

13 Paź

Grupa pierwsza „Pracownika biurowego” właśnie z  niecierpliwością oczekuje na egzamin, który odbędzie się w dniu dzisiejszym. Będzie to szansa na sprawdzenie umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

10 Paź

Wraz z indywidualnymi zajęciami z Poradnictwa Zawodowego zaplanowanymi na dzień dzisiejszy pora przedstawić nową czwartą grupę, która weźmie udział w szkoleniu „Opiekunka osoby starszej” w Ostrołęce. W Siedlcach drugiej grupie „Pracownika biurowego” zostanie udzielone indywidualne wsparcie z zakresu poszukiwania pracy.

06 Paź

Druga grupa „Pracownika biurowego” z Ostrołęki dzisiaj zakończy kurs oraz odbierze zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, jutro natomiast grupę czeka egzamin, który podsumuje wiedzę uzyskaną podczas zajęć.

30 Wrz

W Siedlcach rozpoczęły się warsztaty efektywnego poszukiwania pracy dla pierwszej grupy „Pracownika biurowego”.

Zajęcia indywidualne z poradnictwa zawodowego rozpoczęły się dziś dla nowej, trzeciej już grupy „Pracownika biurowego” z Siedlec.

28 Wrz

W dniu dzisiejszym grupa pierwsza „Pracownika biurowego” nauczy się jak skutecznie radzić sobie ze stresem na warsztatach kompetencji społecznych.

26 Wrz

Pierwsza grupa „Pracownika biurowego” w Siedlcach w ciągu dwóch dni będzie brała udział w warsztatach kompetencji społecznych, gdzie poszerzą swoje umiejętności autoprezentacji.
W Ostrołęce w drugiej grupie uczestnicy już po raz kolejny spotkają się z psychologiem na zajęciach indywidualnych.

22 Wrz

W Ostrołęce, druga grupa „Pracownika biurowego” zaczyna drugą część warsztatów kompetencji społecznych, tym razem z zakresu autoprezentacji.

20 Wrz

Pracownicy biurowi z Ostrołęki  rozpoczęli dziś warsztaty kompetencji społecznych, na których nauczą się jak walczyć z ogarniającym Ich stresem.

13 Wrz

Pierwsza grupa „Pracownika biurowego” właśnie odebrała zaświadczenia o ukończeniu Naszego kursu. Wraz z końcem zajęć, dla grupy nieubłaganie zbliża się termin egzaminu.

08 Wrz

Zajęcia grupy „Pracownika biurowego” w Ostrołęce.

imag0416

06 Wrz

Szkolimy się!

23 Sie

Do końca sierpnia, biuro projektu będzie zamknięte.

Informujemy, że do końca miesiąca sierpień, biuro projektu jest zamknięte – urlopy wypoczynkowe. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem 507153440

23 Sie

Pierwsza grupa już się szkoli – „Pracownik biurowy…”
w Siedlcach.

25 Lip

Rekrutacja w Siedlcach

Miło nam poinformować, że z piątkiem zakończyliśmy rekrutację na grupę 1 w Siedlcach i grupę drugą w Ostrołęce. Zaczynamy rekrutację na kolejne cztery grupy.

23 Lip

Piszą o nas!

ŻycieSiedleckie

18 Lip

Jesteśmy na facebooku.

Top Manager

15 Lip

Piszą o nas.

13 Lip

Lato w pełni, a u nas praca pełną parą!

Poszukujemy firm dla naszych stażystów.
Przedsiębiorco! U nas znajdziesz swojego pracownika!
Zapraszamy firmy, które zaoferują naszym beneficjentom możliwość odbycia 4-miesięcznego stażu zawodowego i zatrudnienia go po stażach.
Skorzystaj z możliwości jakie dają staże płatne z projektu! Możesz wdrożyć nowego pracownika do pracy i przeszkolić go nie ponosząc przy tym kosztów.
Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.”

04 Lip

Biuro Projektu

01 Lip

Jesteśmy już na mediach społecznościowych!

cnzimage

#mamsmakanafacebooka #czasnazmiane #rekrutacja #szkolenia #staże

15 Cze

Zapraszamy na szkolenia

Zapraszamy na szkolenia:
1. Pracownik biurowy z kompetencjami zagospodarowania surowców wtórnych w biurze
2. Monter z uprawnieniami energetycznymi G1, G2, G3
3. Opiekun/ka osoby starszej

20 Maj

Zapraszamy do naszego biura

Zapraszamy do naszego biura. Tu się mieścimy.

09 Maj

Miło nam poinformować

Miło nam poinformować, iż Lubelski Ośrodek Samopomocy rozpoczął realizację projektu „Czas na zmianę!”. Projekt zajął 1 miejsce w konkursie nr POWR.01.02.01-IP.24-14-001/15 ogłoszonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Projekt będzie realizowany w okresie 01.05.2016 – 31.05.2017, swoim zasięgiem obejmie woj. mazowieckie (obszar ostrowiecko–siedlecki). W działaniach weźmie udział 76 osób w wieku 15-29 lat, którym oferujemy: poradnictwo zawodowe, warsztaty kompetencji społecznych (radzenie sobie ze stresem, asertywność, autoprezentacja), warsztaty efektywnego poszukiwania pracy, pośrednictwo pracy, wsparcie psychologiczne oraz szkolenia zawodowe w zawodach: pracownik biurowy, monter z uprawnieniami energetycznymi G1, G2, G3, opiekun/ka osoby starszej, oraz 4-miesięczne staże zawodowe. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w projekcie do odwiedzenia naszego biura w Siedlcach przy ul. Świętojańskiej 7 lub kontakt telefonicznego pod nr 507 153 390, 507 153 337, e-mail: czasnazmiane@los.lublin.pl.

www.mapadotacji.gov.pl
Powered by: Creomedia